Dwa preferowane warianty dla nowego mostu na Wisłoce

Starostwo Powiatowe w Mielcu informuje o tym, że otrzymało informacje wskazujące na wybór dwóch tak zwanych wariantów preferowanych dla lokalizacji nowego mostu na Wisłoce dla Mielca wraz z drogami dojazdowymi.


Przygotowanie wariantów dla lokalizacji nowej przeprawy przez Wisłokę na zlecenie Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich zajmowała się firma Fineo, która między innymi kilkanaście tygodni temu spotykała się w tej sprawie z mieszkańcami powiatu mieleckiego.

Wskazane zostały dwa warianty preferowane:

ZOBACZ:
1. Projekty wariantów przebudowy, budowy i rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 984 Lisia Góra - Radomyśl Wielki - Mielec
oraz przebudowy drogi wojewódzkiej nr 983 Sadkowa Góra - Mielec
[.PDF]

wariant 1C przebiegu nowego odcinka DW984  - połączenie z DW985 i ul. Kosmonautów skrzyżowaniem skanalizowanym z sygnalizacją świetlną.

wariant 2B przebiegu nowego odcinka DW984 - połączenie z DW985 i ul. Kosmonautów węzłem typu WC (na którym tylko jezdnie dróg krzyżują się w różnych poziomach, natomiast relacje skrętne na obu drogach odbywają się na skrzyżowaniach) z 3 rondami, wiadukt nad DW985 oraz linią kolejową nr 25.

Wybrane zostały także dwa warianty alternatywne:

wariant 1A przebiegu nowego odcinka DW984  - połączenie z DW985 skrzyż. skanalizowanym, przebudowa DW985 do skrzyż. z ul. Kosmonautów

wariant 2A przebiegu nowego odcinka DW984 - połączenie z DW985 i ul. Kosmonautów węzłem typu WC z 2 rondami, wiadukt nad DW985 oraz linią kolejową nr 25.

 


DO POBRANIA:

1. PISMO FIRMY FINEO WRAZ Z WARIANTAMI NA MAPACH

2. PROPONOWANE WARIANTY PRZEBIEGU ODCINKA DROGI WOJEWÓDZKIEJ 984  [.PDF]


3. PROPONOWANE WARIANTY PRZEBIEGU ODCINKA DROGI WOJEWÓDZKIEJ 984 [.PDF]

źródło: Hej Mielec


 

 

 

https://www.facebook.com/wolamielecka/