Wola Mielecka 2013

Puchar Astoria dla Startu

28 grudnia 2013 roku w Wadowicach Górnych rozegrano Turniej Piłki Nożnej o puchar włascicieli Domu Weselnego "Astoria" Marty i Andrzeja Midurów. Puchar zdobyła drużyna Startu Wola Mielecka, w meczu finałowym pokonała Piasta Wadowice Górne 2-1 (0-1).

Czwarty Mecz Wigilijny na stadionie Startu

24 grudnia 2013 roku na stadionie Startu Wola Mielecka o godzinie 12:00 rozegrano czwarty Mecz Wigilijny. W meczu udział wzięło około 40 zawodników, mecz zakończył się wynikiem 7 do 6 dla pierwszej druzyny Startu. Piłkarzy odwiedził wójt Gminy Mielec Kazimierz Gacek.

Remont drogi 984 Mielec - Lisia Góra, zakorkowany Mielec

Niezapowiedziany remont zjazdów z jedynego mostu na Wisłoce w Woli Mieleckiej sprawił, że od godzin porannych 12 listopada 2013 roku zakorkowane są ulice starego miasta, a przede wszystkim wyjazd z Mielca w stronę Piątkowca i dalej Tarnowa. Opóźnienia mają miejskie kursy autobusów MKS, spóźnieni są także kierowcy. Sygnały o niezwykle długim oczekiwaniu docierają od wielu kierowców.

Puchar dla old-boyów Woli Mieleckiej w przededniu Święta Niepodległości

12-11-2013

W przededniu Narodowego Święta Niepodległości na stadionie LKS „Start” w Woli Mieleckiej odbył się tradycyjny już od kilkunastu lat Turniej Piłkarski Old-boyów Gminy Mielec o Puchar Dyrektora SOKiS w Chorzelowie.
Zwycięzcami turnieju zostali gospodarze LKS „Start” Wola Mielecka, drugie miejsce zajęła drużyna LKS Podleszan, a III LKS „Dromader” Chrząstów. Najlepszym napastnikiem został Krzysztof Murjas, a najlepszym bramkarzem Krzysztof Łysoń -  reprezentanci Woli Mieleckiej.