Wola Mielecka 2022 roku

Polsko-ukraińska integracja w gminie Mielec

10 kwietnia 2022 roku Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej wspólnie z Józefem Piątkiem, Wójtem Gminy Mielec, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Samorządowym Ośrodkiem Kultury i Sportu zaprosili mieszkańców Ukrainy przebywających obecnie na terenie Gminy Mielec do wspólnego spędzenia Niedzieli Palmowej.

Wspólna Niedziela Palmowa

Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej w partnerstwie z Józefem Piątkiem Wójtem Gminy Mielec, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Samorządowym Ośrodkiem Kultury i Sportu zapraszają na spotkanie świąteczno-integracyjne z osobami narodowości ukraińskiej przebywającymi obecnie na terenie Gminy Mielec.

Paczka dla Ukrainy

Caritas rozpoczyna nową akcję - zbiórkę rzeczową pod hasłem "Paczka dla Ukrainy". Gotowe paczki, o wadze do 18 kg i maksymalnych wymiarach 53 x 40 x 30 centymetrów, można dostarczać do swojej parafii we wskazane przez księdza proboszcza miejsce lub do placówek Caritas.

Zbiórka! Na pomoc Ukrainie

Rzeczy można przynosić do budynków Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chorzelowie (Chorzelów 307) i w Woli Mieleckiej (Wola Mielecka 402) od poniedziałku 28 lutego do piątku 4 marca 2022 roku w godzinach 12:00-16:00.

https://www.facebook.com/wolamielecka/