Wola Mielecka 2020 roku

www.wolamielecka.pl | Wola Mielecka 2020 roku, info, foto, wideo, sołectwo. parafia

Biuletyn Informacyjny Gminy Mielec 2020

Gmina Mielec: Boża Wola, Chorzelów, Chrząstów, Goleszów, Książnice, Podleszany, Rydzów, Rzędzianowice, Szydłowiec, Trześń, Wola Chorzelowska, Wola Mielecka, Złotniki. Biuletyn Informacyjny Gminy Mielec 2020 jest to bezpłatna publikacja, która w skrócie podsumowuje najważniejsze wydarzenia i inwestycje  2020  roku.

Nowi lektorzy w parafii

W niedzielę 27 grudnia 2020 roku, w Uroczystość Świętej Rodziny na Mszy św. o godzinie 9:30 Ks. Proboszcz przyjął do grona lektorów siedmiu chłopców, którzy do tej pory pełnili funkcje ministrantów.

BETLEJEM - Dom Chleba, Rodzinnych Świąt ...

BETLEJEM - Dom Chleba, Rodzinnych Świąt ...
Bóg, rodząc się w ubogiej stajence, przychodzi do nas,
aby w nasze szare życie wnieść coś nowego, niepowtarzalnego,
aby ofiarować nam siebie samego  w Eucharystii
i obdarzyć nas niekończącą się  Miłością.

5 mln zł wsparcia Gmina Mielec przeznaczy na rozbudowę kanalizacji

Czeki na przyznane środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych wręczył przedstawicielom samorządów poseł Fryderyk Kapinos.
Do powiatu mieleckiego trafia 11 mln zł: samorząd powiatowy dostał 3 mln zł na modernizację infrastruktury energetycznej szpitala, Gmina Przecław - 1 mln 200 tys. zł na rozbudowę szkoły, Gmina Mielec - 5 mln zł na rozbudowę kanalizacji i Gmina Tuszów Narodowy - 1 mln 920 tys. zł na rewitalizację ośrodka zdrowia.

Koronawirus: od 28 listopada 2020 roku nowe zasady

Nowe zasady będą obowiązywały przez najbliższy miesiąc - od soboty 28 listopada do 27 grudnia 2020 roku.
- O tym, co będzie dalej, zadecydujemy my sami. To od nas zależy, czy etap odpowiedzialności znacząco wpłynie na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa i pozwoli na dalsze znoszenie obostrzeń - czytamy w rządowym komunikacie.