Szkoła

Zespół Szkół im. Józefa Maksymiliana Ossolińskiego Wola Mielecka

adres: Wola Mielecka 406,
39-300  Mielec

NIP: 817-18-12-499
REGON: 833 44 95 94
tel/fax:  17 583  0430
e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.zswolam.pl
www.samorzad.gov.pl/web/zs-wmielecka/
Dyrekcja:

dyrektor: mgr MAŁGORZATA JASTRZĄB
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel./fax 17 583 0430
wicedyrektor:  mgr Magdalena POLAK
pedagog szkolny: mgr Anna Aleksiej - Szeląg

Zespół Szkół w Woli Mieleckiej, w skład którego wchodziła sześcioletnia szkoła podstawowa oraz trzyletnie gimnazjum powołano z dniem 1 września 1999 roku. Wówczas do obwodu gimnazjum oprócz Woli Mieleckiej należały miejscowości: Goleszów, Książnice, Podleszany, Rydzów i Rzędzianowice. Nadanie szkole imienia Józefa Maksymiliana Ossolińskiego nastąpiło 18 czerwca 2000 roku.

Rok szkolny 2018/2019 był ostatnim rokiem funkcjonowania gimnazjów. W wyniku reformy ustroju szkolnego zapoczątkowanej z dniem 1 września 2017 r. gimnazja ulegały stopniowej likwidacji.

Obecnie w skład Zespółu Szkół imienia Józefa Maksymiliana Ossolińskiego w Woli Mieleckiej wchodzi utworzone w 2010 przedszkole oraz ośmioletnia szkoła podstawowa.

W roku szkolnym 2019/2020 roku do Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej uczęszczało: 98 dzieci do pięciu oddziałów przedszkolnych, 189 uczniów do 10 oddziałów szkoły podstawowej. Łącznie w zespole uczyło się 287 dzieci.

Oferta szkoły
Szkoła w swoich działaniach kieruje się uniwersalnymi zasadami moralnymi. Kultywuje tradycje oraz ceremoniał szkolny. Podejmowane działania pedagogiczne i opiekuńczo-wychowawcze skierowane są na rozwój naszych uczniów. Jest szkołą nowoczesną, praworządną, w której dydaktyka jest dynamicznie wspierana nowatorskimi metodami aktywnymi i multimedialnymi środkami dydaktycznymi. Celem jest model szkoły otwartej na współpracę ze środowiskiem, instytucjami i ludźmi nauki.

Jest szkołą humanistyczną traktującą podmiotowo rodziców i uczniów, harmonijnie zintegrowaną ze społecznością lokalną. Kształci zdrowych, młodych Europejczyków, wierzących w swoje możliwości, łatwo nawiązujących kontakty i patrzących z optymizmem w przyszłość. Kształci również tak, aby nasi absolwenci byli przedsiębiorczy, mobilni zawodowo, aby potrafili sobie stawiać jasno cele i konsekwentnie je realizowali. Realizuje misję kształcenia i wychowania według przyjętej „Sylwetki absolwenta”.

Priorytetem jest uczeń i jego prawidłowy rozwój. W osiągnięciu tego celu, dokładnie rozpoznawane są potrzeby naszych wychowanków. Uwzględniane są metody i formy pracy dostosowane do potrzeb, możliwości rozwojowych oraz ich zainteresowań. Sukcesywnie poszerzana jest oferta edukacyjna i wychowawcza szkoły. Każdy uczeń otrzymuje wsparcie w dążeniu do osiągania celów indywidualnych a także grupowych. Organizowana jest wieloaspektowa pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Promowane są właściwe zachowania oraz postawy społeczne uczniów, którzy coraz chętniej podejmują różne inicjatywy na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej. Modelują pożądane postawy społeczno-moralne i patriotyczne. Normy oraz wartości określające odpowiednie zachowania, jak również wzory interakcji społecznych znajdują odzwierciedlenie w klimacie społecznym szkoły. Istotnym czynnikiem są postawy nauczycieli, którzy starają się nawiązywać przyjazne relacje z uczniami, rozwiązują pojawiające się konflikty i kształtują zachowania społeczne uczniów.

Baza szkoły
Szkoła mieści się w dwóch budynkach. Jeden z nich z 5 salami lekcyjnymi, przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci oddziału przedszkolnego dla 5 i 6 - latków, oraz uczniów klas I – III. Również biblioteka szkolna i świetlica mieści się w tym budynku.

W budynku głównym uczą się klasy IV – VI szkoły podstawowej i klasy gimnazjum. Do nauczania przeznaczonych jest 14 sal lekcyjnych i 1 mała do zajęć językowych. Na zajęcia wychowania fizycznego przeznaczone są dwie sale gimnastyczne – jedna o pow. 288 m2 a druga o pow. 90 m2

W 2010 roku dobudowano budynek przedszkola w którym mieszczą się dwie sale do zajęć, szatnia, sala do zajęć logopedycznych i sala gimnastyczna. Przy przedszkolu znajduje się plac zabaw udostępniony dla najmłodszych dzieci w czasie zajęć oraz po południu.

Szkoła posiada kuchnię z jadalnią, gdzie przyrządza się dziennie ok. 150 dwudaniowych obiadów.

Szkoła jest wyposażona w nowoczesne pomoce i sprzęt dydaktyczny. Szkoła posiada 2 pracownie komputerowe. W każdej klasie znajduje się dostęp do Internetu, sprzęt multimedialny – rzutnik i laptop. Dodatkowo w dwóch pracowniach umieszczono na stałe 3 tablice interaktywne. Natomiast z kolejnych trzech interaktywnych tablic przenośnych korzystają nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej oraz języków obcych.

Szkoła dysponuje terenem zielonym przeznaczonym na zajęcia sportowe i rekreacyjne. Od kwietnia 2019 roku realizowany był projekt na wykonanie boiska wielofunkcyjnego, boiska ze sztuczną nawierzchnią i bieżnię lekkoatletyczną.

1 czerwca 2020 roku przy Zespole Szkół w Woli Mieleckiej oddano do użytku nowe obiekty sportowe. To długo wyczekiwana inwestycja przez uczniów. [artykuł >>>]
Inwestycja, której łączny koszty wyniósł 1  414 587,85 zł została dofinansowana w kwocie 699 500,00 zł przez Ministerstwo Sportu ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej.
W ramach zadania wykonano między innymi:
 - boisko wielofunkcyjne z nawierzchni syntetycznej do gry w siatkówkę, koszykówkę, tenisa ziemnego i piłkę ręczną o wymiarach  30m x 44,5m,
- boisko piłkarskie z nawierzchni syntetycznej o wymiarach 28m x 49m,
- bieżnię lekkoatletyczną o długości 80m,
- skocznię do skoku w dal
- infrastrukturę (piłko chwyty, ławeczki, monitoring).
Obiekty szkolne są ogrodzone i monitorowane przez 16 kamer.

Tradycje szkoły
Od chwili nadania szkole imienia Józefa Maksymiliana Ossolińskiego w szkole wprowadzono nową obrzędowość szkolną wzbogacającą system wychowania:
• w czerwcu na pamiątkę nadania szkole imienia organizuje się święto szkoły i festyn ludowy pod nazwą Ossoliniada.
Ossoliniada to nazwa święta społeczności szkolnej Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej. Wprowadzono je po raz pierwszy w 2001 roku w pierwszą rocznicę nadania szkole imienia rodaka Woli Mieleckiej wielkiego patrioty, humanisty, bibliofila Józefa Maksymiliana Ossolińskiego. Podczas Ossoliniady uczniowie prezentują swoje uzdolnienia artystyczne i umiejętności dydaktyczne a dyrektor szkoły wręcza nauczycielom nagrody a sojusznikom medal Zasłużony dla szkoły. Uchwałą Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej im. Józefa Maksymiliana Ossolińskiego w latach 2002-2008 odznaczono 21 osób medalem Zasłużony dla szkoły.
Podczas Ossoliniad uczniowie prezentują swoje umiejętności artystyczne i dydaktyczne a dyrektor szkoły wręcza nagrody dla wyróżniających się nauczycieli i uczniów oraz dla rodziców i sponsorów medal „Zasłużony dla szkoły”
• w pierwszy dzień wiosny, co roku jest organizowana Józefiada na okoliczność imienin patrona szkoły. W tym dniu odbywają się konkursy wiedzy o patronie, zawody sportowe, wystawy, prezentacje hobbystyczne, przeglądy uzdolnień
• przed Ossoliniadą młodzież przygotowuje referaty na sesję popularno – naukową poświęconą patronowi,
• utrzymywany jest stały kontakt i współpraca z Wydawnictwem Ossolineum we Wrocławiu,
• uczniowie klas pierwszych gimnazjum co roku we wrześniu zdobywają wiedzę o patronie szkoły i zapoznają się z galerią szkolną, gdzie jest portret J.M.Ossolińskiego, herb rodowy, znak Ossolineum, akt założenia fundacji i akt nadania szkole imienia.

Do chlubnych tradycji szkoły należą spotkania społeczności lokalnej, uczniów, nauczycieli i pracowników samorządowych gminy. Spotkania te są organizowane jesienią w ramach forum cyklicznie od 1997 roku. IX Forum Społeczności Szkolnej poświęcone było "Strategii edukacji na lata 2007-2012", natomiast tematem przewodnim XI forum było hasło „Szanse i zagrożenia rozwoju naszej szkoły”. Więcej o spotkaniach rodziców, nauczycieli, samorządu wiejskiego i uczniów na forum społeczności szkolnej można przeczytać na www.wolamielecka.pl

Rozwój szkoły
Kadra pedagogiczna podjęła trud przemian w szkole w wielu dziedzinach jeszcze przed wprowadzeniem reform oświaty. Od I września 1999 wprowadzono obowiązkowo język angielski dla klas I-III szkoły podstawowej, a od 2000 roku funkcjonuje w gimnazjum nauczanie drugiego języka zachodnio-europejskiego - języka francuskiego. Edukację ekonomiczną w szkole wspomaga Uczniowska Spółka Akcyjna, która funkcjonuje w oparciu o działalność handlową sklepiku. Od 1997 roku szkoła realizuje program komputeryzacji.
W 1999 r. program komputeryzacji wsparło MEN przekazując pracownię internetową dla gimnazjum. W 2002 roku w wyniku działalności gospodarczej szkoły i wsparcia rodziców pozyskano 12 komputerów i urządzono pracownię komputerową dla szkoły podstawowej. W tym też roku wprowadzono tytułem innowacji zajęcia obowiązkowe dla klas: 0 i l-lll pod nazwą „Wspomaganie dydaktyki komputerem". W latach 2003-2006 komputeryzacja szkoły uzyskała standardy europejskie. Zakupiono 37 komputerów używanych z Unii Europejskiej i urządzono 2 pracownie multimedialne z 37 stanowiskami z monitorami LCD dla uczniów. W 2005 roku MEN przyznało nam drugą pracownię-11 komputerów tym razem na platformie Macintosh. W latach 2006-2007 MEN był sponsorem następnej pracowni Macintosh i pracowni PC do biblioteki z 4 komputerami.
Aktualnie dla dydaktyki przeznaczonych jest 65 komputerów w 4 pracowniach i 5 dla administracji szkolnej i nauczycieli. W 5 salach dydaktycznych są zainstalowane zestawy multimedialne z laptopem i projektorem a w jednej nauczyciele korzystają z tablicy interaktywnej. Wszystkie komputery są podłączone do internetu wg technologii DSL o szybkości 4000 kb/sek. Każda sala dydaktyczna posiada łącze internetowe.

Szkoła była inicjatorem powstania Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Przedwisłocze. Przy szkole działa też stowarzyszenie sportowe UKS START. W 2007 roku oba stowarzyszenia w ramach 4 projektów pozyskały fundusze na ok. 450 godzin zajęć pozalekcyjnych w tym na naukę pływania. Stowarzyszenie PRZEWISŁOCZE objęło też finansowy patronat nad rehabilitacją ruchową ucznia niepełnosprawnego. W nauczaniu specjalizujemy się w stosowaniu metod aktywnych. Nauczyciele z pasją wprowadzają nowe metody nauczania jako innowacje. Opracowano nową metodę nauczania pod nazwą „lekcje partnerskie" oraz nauczanie matematyki i geografii w języku angielskim.

Placówka staje się usamorządowiona. Tradycją stały się spotkania nauczycieli, rodziców i samorządu wiejskiego w ramach corocznego forum dyskusyjnego na temat strategii rozwoju szkoły.

Osiągnięcia 2007/2008 w województwie
• średni wynik sprawdzianu 29,3 pkt jest wyższy niż w powiecie, województwie i w kraju,
• średni wynik egzaminu gimnazjalnego 64,20 jest najwyższy w historii egzaminów w szkole i też wyższy niż w powiecie,
województwie i w kraju,
• uczennice gimnazjum Anna i Natalia Olszewska zostały laureatkami konkursu historycznego w roku 2008,
• uczennica gimnazjum Anna Olszewska została finalistą konkursu matematycznego w roku 2008,
• uczennica gimnazjum Barbara Bernat została finalistką konkursu j. angielskiego w 2008 roku,
• uczennica gimnazjum Anna Olszewska została laureatką konkursu historycznego w 2007 roku,
• uczennica gimnazjum Natalia Olszewska została finalistką konkursu historycznego w 2007 roku
• uczennica gimnazjum Sylwia Rzegocka została finalistką konkursu matematycznego w 2007 roku

Wypoczynek dzieci i młodzieży
Od 2000 roku GP Stołbus organizuje wypoczynek nad morzem dla ponad 200 dzieci rocznie w Błotach Karwieńskich i Jastani. W latach 2000-2007 zorganizowano wypoczynek letni dla ponad 1500 Wychowawcami są nauczyciele nie tylko miejscowej szkoły ale szkół współpracujących w organizacji wypoczynku, a więc z: Rzędzianowic, Złotnik, Rydzowa, Trzciany i Wadowic Górnych.
Biblioteka  [strona internetowa biblioteki]

Oferujemy między innymi:
* lektury obowiązkowe,
* nowości rynkowe,
* klasykę literatury polskiej i obcej, także dziecięcą,
* poezję, literaturę popularno-naukową ze wszystkich dziedzin wiedzy,
* najnowsze słowniki, encyklopedie oraz literaturę na temat Unii Europejskiej,
* literaturę psychologiczną i pedagogiczną,
* broszury metodyczne dla nauczycieli różnych przedmiotów,
* literaturę medyczną i kulinarną,
* czasopisma,
* materiały dotyczące patrona szkoły,
* przykłady testów gimnazjalnych i podstawowych,
* zbiory multimedialne,
* zestawy podręczników.

W bibliotece prężnie działa Koło Przyjaciół Biblioteki, w którym z zapałem pracują uczniowie klas III - VI i gimnazjum, w sekcjach:
* udostępniania;
* porządkowej;
* teatralnej;
* napraw i konserwacji zbiorów;
* łącznicy klasowi.

Członkowie Kółka Przyjaciół Biblioteki spędzają czas w bibliotece nie tylko w trakcie przerw, ale chętnie pracują po lekcjach. Często pełnią jednocześnie funkcję łączników klasowych. Najlepsi, sumienni i najbardziej kreatywni członkowie nagradzani są upominkami książkowymi.

Od 1 września 1999 roku szkoła stała się Zespołem Szkół, w skład którego wchodzi sześcioletnia szkoła podstawowa oraz trzyletnie gimnazjum. Do obwodu gimnazjum oprócz Woli Mieleckiej należą miejscowości : Goleszów, Książnice, Podleszany, Rydzówi Rzędzianowice.

18 czerwca 2000 r Zespół Szkół w Woli Mieleckiej otrzymał imię Józefa Maksymiliana Ossolińskiego.

Zespół Szkół w Woli Mieleckiej . pdf - (514 kB) - Zeszyty nauczycielskie - Nr1/2004



Galeria zdjęć

 

Pracownicy ZS Wola Mielecka w roku szkolnym 2021/2022

Skład Rady Pedagogicznej ZS Wola Mielecka w roku szkolnym 2021/2022


mgr Małgorzata JASTRZĄB
dyrektor szkoły
nauczyciel plastyki

mgr Magdalena POLAK
wicedyrektor szkoły
nauczyciel języka polskiego i zajęć rewalidacyjnych

mgr Anna Aleksiej - Szeląg
pedagog szkolny,
nauczyciel języka polskiego

mgr Ewa GARDULSKA
psycholog szkolny

mgr Danuta GIZA
bibliotekarz

nauczyciele sprawujący opiekę w świetlicy szkolnej
mgr Patrycja PROKOPIUK
mgr Urszula ALEKSIEJ
mgr Tomasz WŁODARCZYK
mgr Waldemar OZGA
mgr Tomasz TORBA
mgr Danuta GIZA
mgr Dorota KRAWIEC
mgr Małgorzata JASTRZĄB
mgr Anna PACIORKOWSKA – SKRZYPEK
mgr Joanna WYSTĘPEK
mgr Elżbieta ŻUCHOWSKA -PEZDA

wychowawcy oddziałów przedszkolnych
mgr Paulina GŁODZIK
mgr Anna MAGDA – GUŁA
mgr Anna KLEMENTOWSKA
mgr Bogusława KUŁAGA
mgr Joanna TOKARZ
mgr Sylwia JASIŃSKA - KOLANO
mgr Marzena RYSIAK
mgr Gabriela JELEŃ
mgr Joanna ZIÓŁKOWSKA - ZIĘBA
mgr Izabela ZIÓŁKOWSKA

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
mgr Lucyna PRZEBIEGLEC
mgr Sabina DZIEKAN
mgr Dorota KRAWIEC
mgr Joanna WYSTĘPEK

nauczyciel wspomagający
mgr Anna PACIORKOWSKA - SKRZYPEK

nauczyciele języka polskiego
mgr Anna ALEKSIEJ - SZELĄG
mgr Małgorzata ŁANOCHA
mgr Magdalena POLAK

nauczyciel historii i WOS
mgr Jerzy FLIS
 
nauczyciel historii i geografii, WOS
mgr Agnieszka GRUSZECKA

nauczyciele języka angielskiego
mgr Renata POGODA
mgr Patrycja PROKOPIUK

nauczyciele języka niemieckiego
mgr Sabina STACHURA

nauczyciele matematyki
mgr Renata GODEK
mgr Bogusława SKOWRON

nauczyciel fizyki
mgr Bogusława SKOWRON

nauczyciel biologii
mgr inż. Elżbieta ŻUCHOWSKA – PEZDA

nauczyciel chemii i przyrody;
mgr Edyta RYBSKA - KOZIOŁ

nauczyciel muzyki, zajęć artystycznych, plastyki
mgr Waldemar OZGA
 
nauczyciel informatyki, techniki
mgr inż. Tomasz WŁODARCZYK

nauczyciele wychowania fizycznego
mgr Bogumiła DZIEKAN – GĄBKA
mgr Tomasz TORBA

nauczyciele religii
ks. mgr Dominik MIKULSKI
ks. mgr Zbigniew SMOŁKOWICZ

 Pracownicy administracji:
Beata NIEDŹWIEDŹ – sekretarz szkoły
Marta KUSEK – intendent

Pracownicy obsługi:
Ewa DYDUŁA
Stanisława FRONC
Anna JANCZAK – MIŁOŚ
Anna JABRZYK
Małgorzata LEŚ
Urszula MYJAK
Halina PADYKUŁA
Elżbieta PARYS
Ryszard RÓŻAŃSKI
Renata RUGAŁA
Dorota SIDUR
Wioletta STACH
Klaudia TROJNACKA

Pracownicy ZS Wola Mielecka w roku szkolnym 2018/2019

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2018/2019


dyrektor szkoły
nauczyciel plastyki
mgr Małgorzata JASTRZĄB

wicedyrektor szkoły,
nauczyciel języka polskiego i zajęć rewalidacyjnych
mgr Magdalena POLAK

pedagog szkolny
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
mgr Maria JAROSŁAWSKA

bibliotekarz
mgr Danuta GIZA

wychowawcy świetlicy

mgr Patrycja PROKOPIUK

mgr Danuta GIZA

mgr Joanna TOKARZ

mgr Jerzy FLIS

mgr Agnieszka GRUSZECKA

mgr Dorota GRABIEC

mgr Izabela ZIÓŁKOWSKA

mgr Dorota KRAWIEC

mgr Urszula ALEKSIEJ

 

 


wychowawcy oddziałów przedszkolnych

mgr Marzena RYSIAK

mgr Anna MAGDA - GUŁA

mgr Bogusława KUŁAGA

mgr Gabriela JELEŃ

mgr Joanna TOKARZ

wychowawca oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej

 

mgr Izabela ZIÓŁKOWSKA

 

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

mgr Dorota KRAWIEC

mgr Lucyna PRZEBIEGLEC

mgr Joanna WYSTĘPEK

mgr Sabina DZIEKAN

 

nauczyciele języka polskiego

mgr Anna ALEKSIEJ - SZELĄG

mgr Małgorzata ŁANOCHA

mgr Magdalena POLAK


nauczyciel historii i WOS

mgr Jerzy FLIS

nauczyciel historii i geografii

mgr Agnieszka GRUSZECKA
 

nauczyciele języka angielskiego

mgr Małgorzata MIKA - KUPIEC

mgr Renata POGODA

mgr Patrycja PROKOPIUK

 

nauczyciele języka niemieckiego

mgr Agnieszka OSZCZUDŁOWSKA

 

nauczyciele matematyki

mgr Renata GODEK

mgr Bogusława SKOWRON

 

nauczyciele fizyki

mgr Bogusława SKOWRON

nauczyciel biologii i przyrody

 

mgr inż. Elżbieta ŻUCHOWSKA – PEZDA

nauczyciel chemii i przyrody

 

mgr Edyta RYBSKA - KOZIOŁ

nauczyciel muzyki, zajęć artystycznych, plastyki

mgr Waldemar OZGA

nauczyciel informatyki, techniki

mgr inż. Tomasz WŁODARCZYK

nauczyciele wychowania fizycznego

mgr Bogumiła DZIEKAN – GĄBKA

mgr Tomasz TORBA

 

nauczyciele religii

ks. mgr Dominik MIKULSKI

ks. mgr Zbigniew SMOŁKOWICZ

Pracownicy ZS Wola Mielecka w roku szkolnym 2018/2019 

Pracownicy administracji:

Beata NIEDŹWIEDŹ – sekretarz szkoły

Marta KUSEK – intendent

Pracownicy obsługi:

Ewa DYDUŁA
Anna JANCZAK - MIŁOŚ
Danuta KOWALSKA
Małgorzata LEŚ;
Urszula MYJAK;
Halina PADYKUŁA;
Ryszard RÓŻAŃSKI;
Renata RUGAŁA;
Dorota SIDUR;
Stanisława FRONC;
Maria JAROSZ;

Pracownicy ZS Wola Mielecka w roku szkolnym 2020/2021

Skład Rady Pedagogicznej ZS Wola Mielecka w roku szkolnym 2020/2021

dyrektor szkoły
nauczyciel plastyki
mgr Małgorzata JASTRZĄB

wicedyrektor szkoły,
nauczyciel języka polskiego i zajęć rewalidacyjnych
mgr Magdalena POLAK

pedagog szkolny
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
mgr Maria JAROSŁAWSKA

bibliotekarz
mgr Danuta GIZA

nauczyciele sprawujący opiekę w świetlicy szkolnej
mgr Patrycja PROKOPIUK
mgr Urszula ALEKSIEJ
mgr Tomasz WŁODARCZYK
mgr Waldemar OZGA
mgr Tomasz TORBA
mgr Danuta GIZA
mgr Dorota KRAWIEC
mgr Lucyna PRZEBIEGLEC
mgr Sabina DZIEKAN
mgr Anna ALEKSIEJ – SZELĄG
mgr Małgorzata ŁANOCHA
mgr Bogumiła DZIEKAN - GĄBKA
mgr Maria JAROSŁAWSKA
mgr Małgorzata JASTRZĄB

wychowawcy oddziałów przedszkolnych
mgr Anna MAGDA - GUŁA
mgr Bogusława KUŁAGA
mgr Joanna TOKARZ
mgr Sylwia JASIŃSKA - KOLANO
mgr Marzena RYSIAK
mgr Gabriela JELEŃ
mgr Joanna WYSTĘPEK
mgr Izabela ZIÓŁKOWSKA

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
mgr Lucyna PRZEBIEGLEC
mgr Sabina DZIEKAN
mgr Dorota KRAWIEC

nauczyciel wspomagający
mgr Ewelina NICPOŃ – BOGACZ

nauczyciele języka polskiego
mgr Anna ALEKSIEJ - SZELĄG
mgr Małgorzata ŁANOCHA
mgr Magdalena POLAK

nauczyciel historii i WOS;
mgr Jerzy FLIS

nauczyciel historii i geografii
mgr Agnieszka GRUSZECKA

nauczyciele języka angielskiego
mgr Renata POGODA
mgr Patrycja PROKOPIUK

nauczyciele języka niemieckiego
mgr Sabina STACHURA

nauczyciele matematyki
mgr Renata GODEK
mgr Bogusława SKOWRON

nauczyciel fizyki
mgr Bogusława SKOWRON

nauczyciel biologii
mgr inż. Elżbieta ŻUCHOWSKA – PEZDA

nauczyciel chemii i przyrody
mgr Edyta RYBSKA - KOZIOŁ

nauczyciel muzyki, zajęć artystycznych, plastyki
mgr Waldemar OZGA

nauczyciel informatyki, techniki
mgr inż. Tomasz WŁODARCZYK

nauczyciele wychowania fizycznego
mgr Bogumiła DZIEKAN – GĄBKA
mgr Tomasz TORBA

nauczyciele religii
ks. mgr Dominik MIKULSKI
ks. mgr Zbigniew SMOŁKOWICZ

Pracownicy administracji:
Beata NIEDŹWIEDŹ – sekretarz szkoły
Marta KUSEK – intendent

Pracownicy obsługi:
Ewa DYDUŁA
Anna JANCZAK – MIŁOŚ
Anna JABRZYK
Danuta KOWALSKA
Małgorzata LEŚ
Urszula MYJAK
Halina PADYKUŁA
Elżbieta PARYS
Ryszard RÓŻAŃSKI
Renata RUGAŁA
Dorota SIDUR
Stanisława FRONC

Pracownicy ZS Wola Mielecka w roku szkolnym 2017/2018

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2017/2018

Pracownicy ZS Wola Mielecka w roku szkolnym 2017/2018

Skład Rady Pedagogicznej:
mgr Małgorzata JASTRZĄB
dyrektor szkoły
nauczyciel zajęć artystycznych i plastyki


mgr Magdalena POLAK
wicedyrektor szkoły
nauczyciel języka polskiego i zajęć rewalidacyjnych

mgr Maria JAROSŁAWSKA
pedagog szkolny,
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

mgr Danuta GIZA
bibliotekarz

wychowawcy świetlicy
mgr Patrycja PROKOPIUK
mgr Danuta GIZA
mgr Joanna TOKARZ
mgr Jerzy FLIS
mgr Agnieszka GRUSZECKA
mgr Dorota GRABIEC
mgr Izabela ZIÓŁKOWSKA
mgr Dorota KRAWIEC
mgr Urszula ALEKSIEJ

wychowawcy oddziałów przedszkolnych
mgr Marzena RYSIAK
mgr Anna MAGDA - GUŁA
mgr Bogusława KUŁAGA
mgr Gabriela JELEŃ
mgr Joanna TOKARZ

mgr Izabela ZIÓŁKOWSKA
wychowawca oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
mgr Dorota KRAWIEC
mgr Lucyna PRZEBIEGLEC
mgr Dorota GRABIEC
mgr Sabina DZIEKAN

nauczyciele języka polskiego
mgr Anna ALEKSIEJ - SZELĄG
mgr Małgorzata ŁANOCHA
mgr Magdalena POLAK
mgr Kazimiera KŁUSEK

mgr Jerzy FLIS
nauczyciel historii i WOS;

mgr Urszula ALEKSIEJ
nauczyciel historii i religii

mgr Agnieszka GRUSZECKA
nauczyciel historii i geografii

nauczyciele języka angielskiego
mgr Małgorzata MIKA - KUPIEC
mgr Renata POGODA
mgr Patrycja PROKOPIUK

nauczyciele języka niemieckiego
mgr Agnieszka OSZCZUDŁOWSKA

nauczyciele matematyki
mgr Małgorzata KALICKA - STRZĘPKA
mgr Renata GODEK
mgr Anna RÓG

nauczyciele fizyki
mgr Bogusława SKOWRON

mgr inż. Elżbieta ŻUCHOWSKA – PEZDA
nauczyciel biologii i przyrody;

mgr Edyta RYBSKA - KOZIOŁ
nauczyciel chemii i przyrody;

mgr Waldemar OZGA
nauczyciel muzyki, zajęć artystycznych, plastyki
 
mgr inż. Tomasz WŁODARCZYK
nauczyciel informatyki, techniki

nauczyciele wychowania fizycznego
mgr Bogumiła DZIEKAN – GĄBKA
mgr Mateusz Załucki
mgr Tomasz TORBA
 

nauczyciele religii

ks. mgr Wojciech DUDZIK
ks. mgr Zbigniew SMOŁKOWICZ

mgr Urszula ALEKSIEJ

  Pracownicy administracji:

Beata NIEDŹWIEDŹ – sekretarz szkoły

Marta KUSEK – intendent

Pracownicy obsługi:

Ewa DYDUŁA
Anna JANCZAK - MIŁOŚ
Danuta KOWALSKA
Małgorzata LEŚ;
Urszula MYJAK;
Halina PADYKUŁA;
Ryszard RÓŻAŃSKI;
Renata RUGAŁA;
Dorota SIDUR;
Stanisława FRONC;
Maria JAROSZ;


 Godziny pracy pedagoga

Poniedziałek 8.00 – 12.30
Wtorek       8.00 – 13.30
Środa        8.30 – 14.30
Czwartek     9.00 – 13. 00
Piątek       8.00 – 13.30