Filia Ośrodka Kultury Wola Mielecka

Cała Polska czyta dzieciom – Wola Mielecka też!

Początek czerwca to dla bibliotek publicznych czas trwania kampanii ,,Cała Polska czyta dzieciom”. Już po raz  trzynasty jest organizowana  akcja, której celem jest podnoszenie poziomu świadomości społecznej dotyczącej roli czytania w rozwoju psychicznym dziecka i popularyzacja czytelnictwa wśród najmłodszych.

Wernisaż wystawy „Akademia kreatywności”

Wystawa “Akademia kreatywności” jest prezentacją prac plastycznych wykonanych w ramach warsztatów artystycznych, odbywających się w Ośrodku Kultury w Chorzelowie oraz Filii w Woli Mieleckiej od września 2014 r. do maja 2015 r. pod kierunkiem mgr Małgorzaty Wiech. Obejrzeć ją można do 30 czerwca 2015 roku.

Gminne Obchody Dnia Matki w Woli Mieleckiej

Corocznie 26  maja obchodzony jest w Polsce Dzień matki. W tym dniu każda mama jest obdarowywana upominkami i kwiatami przez swoje dzieci. To sposób wyrażania szacunku, miłości oraz podziękowania dla naszych matek. Dzień Matki to wyjątkowy dzień w roku, w którym możemy w szczególny sposób podziękować im za wszystko to co dla nas robiły i robią oraz udowodnić, że są dla nas najważniejszymi osobami w życiu.

Gminny Konkurs poezji i piosenki o papieżu Janie Pawle II

We wtorek 19 maja 2015 roku w Chorzelowie wystartuje gminny konkurs poezji i piosenki o papieżu Polaku – Janie Pawle II.

Wydarzenie pod hasłem “DZIĘKUJEMY CI KOCHANY OJCZE – ZA TO ŻE BYŁEŚ I JESTEŚ” organizuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie. Konkurs rozpocznie się o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Chorzelowie. Uczestnikami konkursu będą uczniowie szkół Gminy Mielec.