Porady

Domowy sposób na karaluchy

Domowy sposób na karaluchy
Faktem jest, że wszyscy ludzie nienawidzą karaluchów. Uznaje je za obrzydliwe i niebezpieczne, głównie ze względu na rozprzestrzenianie przez nich niebezpiecznych chorób!

Wielu ludzi eliminuje te szkodniki za pomocą środków chemicznych, które są bardzo niezdrowe dla naszego zdrowia! Istnieje sprawdzony stara metoda, która nie powoduje żadnych szkód dla naszego zdrowia, a przy okazji skutecznie zwalcza wszystkie karaluchy!

Metoda jest bardzo bezpieczna dla Twojego zdrowia, gdyż wykorzystywany w tym tricku sposób składa się naturalnych produktów. Warto dodać, że przynosi zadowalające efekty w zwalczaniu szkodników.
Składniki:

    pół szklanki cukru pudru
    pół szklanki mąki
    pół szklanki mielonej cebuli (może być w proszku)
    230 gram sody do pieczenia

Sposób przygotowania:

Umieść wszystko w pojemniku i dodaj odrobinę wody. Powinnaś ugnieść wszystkie składniki, aby powstało ciasto. Z owo otrzymanego ciasta nakręć malutki kuleczki.

Sposób użycia:

Kuleczki rozsyp w miejscach występowania karaluchów i poczekaj na efekty! Co kilka dni powtarzaj tą czynność.

Przez około miesiąc będziesz zauważała martwe karaluchu. Po tym czasie będziesz miała jednoznaczną informację, że Twój dom jest już wolny od karaluchów!

Koniecznie podziel się tą informacją z rodziną i przyjaciółmi. W ten sposób na pewno pomożesz nie jednej osobie!


Źródło: http://www.meganiusy.com/1100/pozostawila-rogach-swojego-domu-nastepnego-wszystkie-karaluchy-byly-martwe/

Ziemniaki i soda oczyszczona na rdzę

Tak wyczyścisz mieszkanie
Stajemy się coraz bardziej świadomymi konsumentami. Przejawia się to chociażby w tym, że zamiast drogich środków czyszczących o podejrzanym składzie, wybieramy naturalne substytuty. Wciąż jednak nie wszyscy wiedzą, jak wyczyścić całe mieszkanie za pomocą popularnych produktów spożywczych. Po co warto sięgnąć?

Tego nie wiesz o cukrze

Nie tylko w kuchni

O tym, że cukier jest niezdrowy wiadomo od dawna. Nie znaczy to jednak, że trzeba się go pozbywać z domu. Wręcz przeciwnie, warto mieć go zawsze pod ręką, bo może się przydać w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Oto kilka ciekawych zastosowań cukru.

Proste porady kuchenne

Lubisz gotować, ale nie wszystko ci wychodzi? Chciałabyś zaoszczędzić trochę czasu? Mamy dla ciebie garść prostych trików, które ułatwią ci codzienne funkcjonowanie. Już nigdy nie będziesz płakać po cebuli, nie przesolisz zupy, a mleko nie wykipi... Porady kuchenne, które zmienią twoje życie

Warzywa, które leczą

Wszystkie warzywa są zdrowe, ale niektóre dostarczają organizmowi szczególnie dużo wartościowych składników. Te, które znalazły się w naszym rankingu, są bogate w mikroelementy – wykorzystywane przez organizm jako paliwo i budulec oraz pomagające utrzymać dobre zdrowie. Dlatego nie powinno ich zabraknąć w codziennym jadłospisie.