Nabór do grup artystycznych

Po przerwie wakacyjnej wznawiają swoją działalność grupy artystyczne w Woli Mieleckiej i Chorzelowie.

 

W ofercie  Ośrodka Kultury w Chorzelowie znalazły się zajęcia z dziedzin: taniec towarzyski, taniec estradowy, aerobik, zajęcia szachowe, taniec ludowy, zajęcia plastyczne, zajęcia wokalne, nauka gry na gitarze, zajęcia teatralno-recytatorskie, warsztaty rękodzieła artystycznego, ponadto w najbliższym czasie Ośrodek Kultury planuje zorganizować również warsztaty kulinarne (w tym warsztaty zdobienia potraw).

 

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tego typu grupach artystycznych zapraszamy do Ośrodka Kultury w Chorzelowie w dniach 3,4 września w godzinach: 16.00 - 18.00 , gdzie będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat zajęć, instruktorów prowadzących oraz terminów zajęć. Poza tym informację uzyskać można pod nr telefonu 17 584 14 83.

Filia w Woli Mieleckiej zaprasza do uczestnictwa w zajęciach i warsztatach. W ofercie filii znalazły się : taniec towarzyski, taniec estradowy, aerobik, zajęcia szachowe, taniec ludowy, zajęcia plastyczne, zajęcia wokalne, nauka gry na gitarze, zajęcia teatralno-recytatorskie warsztaty rękodzieła artystycznego.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w grupach artystycznych oferowanych przez Filię Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej zapraszamy do odwiedzenia w dniach 9, 10 września w godzinach: 16.00 -€“ 18.00.

Informację można również uzyskać po nr tel. 607 500 273.