Statystyka za 2010 rok

Parafia Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej  Statystyka za rok 2010

Sakrament Chrztu św. przyjęło 15 dzieci
- 6 dziewczynek
- 9 chłopców


Sakrament małżeństwa udzieliło sobie 11 par

Odeszło do wieczności 19 osób
- 4 kobiety
- 15 mężczyzn

Rozdano 60 000 Komunii św. to jest o 7 000 więcej niż w ubiegłym roku

Drodzy parafianie to dzięki waszemu zrozumieniu , ofiarności i pracy potrafiliśmy wiele zrobić w dalszym tworzeniu ośrodka duszpasterskiego w naszej parafii . Mimo trudnego pogodowo roku udało nam się dzięki Bożej Opatrzności i zaangażowaniu większości z was wykonać w trudnych warunkach fundamenty pod przyszły kościół. Wykonana inwestycja wymiany gruntu oraz fundamenty kosztowały nas 330 000 zł .

Dzięki Bogu , wam i wielu ludziom dobrej woli z poza parafii pieniędzy nie zabrakło . W minionym roku udało nam się zebrać 412 tys. zł a wydać 355 000 zł. Bilans jest dodatni i na dzień dzisiejszy wynosi 162 000 zł. na poczet przyszłych prac .

Na tę kwotę składają się ofiary z ubiegłorocznej kolędy , składki z I niedziel miesiąca z naszej parafii i parafii Św. Mateusza w Mielcu co drugi miesiąc, pomoc z 8 parafii partnerskich , ofiary indywidualne w tym z poza parafii , ofiary za nieprzepracowane dniówki , ofiary z opłatków oraz ofiary ze składek niedzielnych . Z tych składek niedzielnych 26 000 zł. przeznaczonych zostało na opłaty za gaz , energię elektryczną , środki czystości i wypłaty dla pracowników kościelnych w ciągu roku .


Za to wszystko Bogu i Wam wielkie dzięki. Ufamy że w maju tego roku rozpoczniemy dalsze prace przy wznoszeniu kościoła.