WDM Najszybszy internet dla mieszkańców Woli Mieleckiej

Od pewnego czasu na terenie gminy Mielec sukcesywnie tworzona jest od podstaw infrastruktura światłowodowa najwyższej światowej klasy. Dzięki temu mieszkańcy naszej okolicy będą korzystać z najszybszego internetu w Polsce!

 

Do nowej linii światłowodowej, tworzonej przez firmę WDM z Mielca, zostali już podłączeni mieszkańcy Podleszan, Zawierzbia, Książnic i Rydzowa. Następnymi w kolejności są mieszkańcy Woli Mieleckiej. W piątek po święcie Bożego Ciała, korzystając ze zmniejszonego ruchu na drodze do Piątkowca, firma WDM postawiła aż 47 nowych słupów. Dogodne lokalizacje stworzą szanse swobodnego dostępu do internetu dla wszystkich mieszkańców. W najbliższym czasie słupy zostaną w pełni wyposażone i pierwsi abonenci będą mogli cieszyć się internetem o największej przepustowości.

Z internetu od WDM już teraz korzysta prawie 90% mieszkańców pobliskiego Rydzowa. Warto porozmawiać z nimi nt. usługi i poprosić o opinie. Internet od WDM działa niezależnie od warunków atmosferycznych i osiąga nawet ponad 900 Mbit/s – To tzw. łącze symetryczne, dzięki któremu wysyłanie i pobieranie danych odbywa się z tą samą prędkością. Odpowiednio dobrane światłowody i sprzęt najwyższej klasy zapewniają najlepszą przepustowość. W chwili obecnej jest to najbardziej zaawansowane w skali światowej rozwiązanie technologiczne. Warto wspomnieć, że popularne na naszym terenie starsze systemy bywają oparte np. na sygnale radiowym. Wiemy, że często są niestabilne i osiągają 100 razy mniejszą prędkość. Internet radiowy mimo nazwy także potrzebuje kabli, dlatego decydując się na podpisanie umowy warto pytać o rodzaj dostarczanego sygnału. Ten radiowy zapewnia o wiele niższą jakość internetu. Nawet jeśli płynie częściowo przez światłowód, nie jest tym samym, co internet w pełni światłowodowy. Taki w naszej okolicy oferuje jedynie firma WDM. Pamiętajmy - internet światłowodowy jest symetryczny, stały, stabilny i nieograniczony żadnymi limitami.

Firma WDM podjęła się ogromnego wyzwania. W trosce o lokalną społeczność postanowiła udowodnić Polsce, Europie, światu, że nawet regiony uważane powszechnie za zacofane technologicznie potrafią zaskakiwać innowacyjnością. Tworzenie infastruktury światłowodowej z zachowaniem najwyższych standardów europejskich poprzedzone było szerokimi konsultacjami społecznymi. By sprostać biurokratycznym wymaganiom stworzono szczegółową dokumentację techniczną projektu.

 
Dzięki działaniom WDM mieszkańcy naszej okolicy mogą korzystać z innowacyjnych rozwiązań i niezawodnego, najszybszego w Polsce internetu. WDM oferuje także najbardziej innowacyjną platformę telewizyjną. Telewizja TOYA to dostęp do ponad 200 programów, z czego aż 49 jest dostarczanych w jakości HD. W ramach tej platformy użytkownik ma dostęp do wielu serwisów typu IPLA, IPLEX,  PLAYER. Może także wypożyczać filmy z bazy liczącej w chwili obecnej ponad 30 000 pozycji!  Inną usługą z oferty WDM jest Tani Telefon z niskimi abonamentami i interesującymi pakietami minut. Co więcej, wszystkie połączenia w ramach sieci WDM są całkowicie bezpłatne.

 

WDM zapewnia usługi, które wcześniej były dostępne tylko dla klientów korporacyjnych. Zaawansowane technologicznie rozwiązania sprawiają, że obecnie i klienci indywidualni mogą się cieszyć jakością mediów na najwyższym poziomie, a co najważniejsze i niebagatelne - oferta jest niezwykle atrakcyjna cenowo.

 

artykuł marketingowy

fot. Zbigniew Wicherski

{morfeo 43}


Podobne tematy:

-  Szybki Internet drogą światłowodową


https://www.facebook.com/wolamielecka/