O godz. 10.00 wszystkich zebranych tancerzy powitała dyrektor Ośrodka Kultury w Chorzelowie Dorota Kieraś- Jędrychowska, która jednocześnie otworzyła turniej. Prowadzącym turniej a zarazem kierownikiem turnieju był Mariusz Sosiński - trener i opiekun KTT „Takt” Chorzelów.
Pary turniejowe prezentowały się w III blokach tanecznych. I blok to kategorie: Rekreacja 8-9 G,Rekreacja 8-9 F, Rekreacja 10-11 F, 10-11 D ,12-13 D, 14-15 E Blok II - Rekreacja 10-11 G, Rekreacja 12-13 F,12-13 E, 14-15 D,14-15 C Standard,14-15 C LatinBlok III - Pow. 15 E, Pow. 15 D , Pow. 15 C Standard, Pow. 15 C Latin , Pow. 15 B Standard, Pow. 15 B Latin, Pow. 45 E+D Standard, Pow. 45 E+D Latin.
Łącznie w turnieju uczestniczyło 135 par z 41 szkół tańca z całej Polski ( m.in.Krakowa, Warszawy, Częstochowy, Lublina, Nowego Sącza, Dębicy).
Sędzia głównym turnieju był Janusz Biały z Krakowa, ponadto pary turniejowe oceniali:
Ada Wantuch – Kraków, Andrzej Orszulak – Krosno, Anna Bocian–Świdnik, Tomasz Reindl - Warszawa, Małgorzata Dziedziczak – Kielce,Piotr Kwaśniak - Rzeszów.Sędziowie skrutinerzy - Mieczysław Kowalski - Krosno oraz Dawid Sasor - Chorzelów. Muzyką kierował Dariusz Ćwik - Studio "Klasa".
Puchary za pierwsze miejsca, medale dla miejsc I-III, dyplomu za m-ca IV-VI oraz nagrody rzeczowe wręczali Wójt Gminy Mielec Józef Piątek, wicestarosta Maria Napieracz, dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie Mirosława Wydro, dyrektor SOKiS Chorzelów - Dorota Kieraś – Jędrychowska.
Puchary za I miejsca otrzymali: Sobala Marek, Selwa Karolina - AT MICZAŁOWSCY – Rzeszów, Dziewulski Jakub, Paralusz Roksana - TAKT – Chełm, Nenutil Maciej, Bodzioch Wiktoria SAMBA – Tarnobrzeg, Szczepaniak Jakub, Tomczak Sandra - UKS-SMS – Łódź, Kluch Patryk, Chocyk Wiktoria - ZAMEK – Lublin,Wiciński Jakub, Żukowska Paulina ZAMEK – Lublin,Kud Damian, Łysikowska Karolina - GRACJA - Krosno , Ortwein Rafał, Smoleń Alicja - BAWINEK – Kraków, Jasiewicz Karol, Wilk Klaudia - AKSEL - Rzeszów , Nowosiad Tomasz, Miłek Magdalena - STYL – Kraków, Wójcik Piotr, Kubicka Ewelina - STYL – Kraków, Pasterz Paweł, Poźniak Gabriela - DŻET - Rzeszów-Boguchwała, Kocój Maciej, Kuźniak Kamila - GASIEK – Rzeszów, Ciebień Adam, Bijak Bożena - GAMA – Rzeszów,Such Zbigniew, Czarnecka-Such Joanna - AKSEL - Rzeszów.Miejsca par turniejowych KTT „Takt” - w kategorii 10-11 F Kłoda Kacper, Bara Oliwia -m-ce 11,
w kategorii 12-13 E- 6 - Krempa Paweł, Niziołek Natalia – m-ce 6, w kategorii 10-11D - Rybka Konrad, Sosińska Julia.
Niezwykłym wydarzeniem był pokaz tanecznych 120 najmłodszych tancerzy z Podleszan, Mielca i Chorzelowa, którzy wypełnili parkiet niemal do ostatniego wolnego miejsca.
I OTTT o Puchar Wójta Gminy Mielec oprócz wymienionych wyżej przedstawicieli władz swoją obecnością zaszczycili :
Prezydent Miasta Mielca Daniel Kozdęba, przedstawiciele Starostwa Powiatowego Mielcu, radni Gminy Mielec, dyrektorzy szkół z terenu gminy Mielec.
SZKOŁY TAŃCA BIORĄCE UDZIAŁ W TURNIEJU ->> RAZEM 135 PAR
1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 2 AKSEL - Rzeszów 14 3 ArtDance - Kraków 2 4 AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów 3 5 AXIS - Nowy Sącz 3 6 BAWINEK - Kraków 5 7 CENTRUM TAŃCA - Radom 1 8 CLASSIC Tuchów 2 9 DUET - Warszawa 1 10 DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 11 ELIDA - Mielec 2 12 ELITA - Kraków 1 13 EMiKa Pałac Młodzieży - T 1 14 GALA - Mielec 10 15 GAMA - Rzeszów 2 16 GASIEK - Rzeszów 3 17 GOLDEN DANCE - Przemyśl 8 18 GRACJA - Krosno 7 19 JUST DANCE - Stalowa Wola 3 20 KICK - Kielce 1 21 KLASA - Tarnów 6 |
22 KLIMAT-DANCE - Skarżysko- 1 23 LIDER - Lublin 2 24 MERENGUE - Stalowa Wola 4 25 M-TEAM - Kraków 1 26 NOWY STYL - Bielsko-Biała 2 27 PODKARPACIE - Jasło 1 28 SAMBA - Tarnobrzeg 16 29 SIGNUM DANCE - Hyżne 1 30 SKT PASJA - Kraków 3 31 ST DOBROWOLSCY - Częstoch 1 32 STREFA TAŃCA - Warszawa 1 33 STTS Kraków 1 34 STYL - Kraków 5 35 TAKT - Chełm 2 36 TAKT - Chorzelów 3 37 TAKT - Jarosław 4 38 TWIST - Ostrowiec Św. 1 39 UKS-SMS - Łódź 1 40 ZAMEK - Lublin 5 41 ZŁOTA PARA - Dębica 2 |
Miejsce: 11 Kłoda Kacper, Bara Oliwia KL. 10-11 LAT KL F TAKT – Chorzelów
Miejsce: 6 Krempa Paweł, Niziołek Natalia KL. 12-13 LAT KL E TAKT – Chorzelów
Miejsce: 3 Rybka Konrad, Sosińska Julia KL. 10-11 LAT KL. D TAKT - Chorzelów
Puchary za 1 miejsca
1 Sobala Marek, Selwa Karolina AT MICZAŁOWSCY – Rzeszów
1 Dziewulski Jakub, Paralusz Roksana TAKT - Chełm
1 Nenutil Maciej, Bodzioch Wiktoria SAMBA - Tarnobrzeg
1 Szczepaniak Jakub, Tomczak Sandra UKS-SMS - Łódź
1 Kluch Patryk, Chocyk Wiktoria ZAMEK - Lublin
1 Wiciński Jakub, Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin
1 Kud Damian, Łysikowska Karolina GRACJA - Krosno
1 Ortwein Rafał, Smoleń Alicja BAWINEK - Kraków
1 Jasiewicz Karol, Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów
1 Nowosiad Tomasz, Miłek Magdalena STYL - Kraków
1 Wójcik Piotr, Kubicka Ewelina STYL - Kraków
1 Pasterz Paweł, Poźniak Gabriela DŻET - Rzeszów-Boguchwała Polska
1 Kocój Maciej, Kuźniak Kamila GASIEK - Rzeszów
1 Ciebień Adam, Bijak Bożena GAMA - Rzeszów
1 Such Zbigniew, Czarnecka-Such Joanna AKSEL - Rzeszów