Nekrologi

Daniel Mikrut

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp Daniela Mikruta. Zarząd i działacze Klubu LKS START Wola Mielecka składają Rodzinie i bliskim wyrazy głębokiego współczucia.

Msza Święta Pogrzebowa sprawowana będzie dnia 13 grudnia 2014 roku  (sobota)  o godz. 11.00 w Kaplicy Opatrzności Bożej w Woli Mieleckiej.


Tragiczne ostatki w remizie. Zmarł pobity 29-latek

Policjanci z Mielca wyjaśniają okoliczności tragicznego pobicia, które miało miejsce w remizie we wsi Jamy.

W nocy z 29 na 30 listopadach remiza w Jamach była miejscem ostatkowej zabawy. Doszło tam do nieporozumienia między dwoma młodymi mężczyznami. Jeden z nich został pobity. Trafił jednak do domu, gdzie 1 grudnia wezwana została karetka pogotowia. Ratowników zaalarmowała rodzina mężczyzny widząc, że jego stan się pogarsza.

Niestety skutki pobicia były bardzo poważne. Obrażenia doprowadziły do śmierci młodego mężczyzny, odszedł 9 grudnia, miał 29 lata.

Pogotowie Ratunkowe policję z Mielca o sprawie zawiadomiło 1 grudnia, widząc obrażenia ofiary pobicia.  Mundurowi 2 grudnia zatrzymali podejrzanego o pobicie, mężczyznę w wieku 22 lat. Kolejnego dnia usłyszał pierwsze zarzuty uszkodzenia ciała w postaci ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Teraz może spodziewać się, że Prokuratura Rejonowa w Mielcu zmieni ten zarzut, prawdopodobnie na pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Za to grozi 10 lat więzienia.

Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest już pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mielcu, która przejęła całą dokumentację i będzie decydowała o dalszych czynnościach.

źródło: Hej Mielec


Zmarł Krystian Bierzyński

14 lutego 2014 roku niespodziewanie odszedł od nas SP Krystian Bierzyński, zawodnik Klubu sportowego LKS Start Wola Mielecka.

 


 


 

https://www.facebook.com/wolamielecka/