Chorzelowskie jasełka w Woli Mieleckiej

W niedzielę 2 lutego 2014 roku mieszkańcy Woli Mieleckiej zebrani na sali widowiskowej Filii Ośrodka Kultury obejrzeli  widowisko jasełkowe ” Chorzelowskie jasełka” w wykonaniu młodzieży działającej w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie.


Zaproszenie na jasełka

23.01.2014

Filia Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej serdecznie zaprasza mieszkańców parafii pw. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej  na widowisko „ Chorzelowskie jasełka” w  niedzielę 2 lutego 2014r. o godz. 16.30 w sali widowiskowej Filii w Woli Mieleckiej  ( Dom Strażaka).


Podobne tematy:

„Chorzelowskie jasełka” w Święto Trzech Króli

06.01.2014

6 stycznia 2014r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Chorzelowie odbyła się premiera „Chorzelowskich jasełek”,  widowiska teatralnego  opartego na tekstach  ks. Pawła Wieczorka, Tadeusza Wywrockiego ( również akompaniatora widowiska ) oraz  autorki scenariusza i reżysera  spektaklu Bożeny Telega.  Wykonawcami Jasełek była młodzież działająca  w Ośrodku Kultury. Widzowie wypełnili salę do ostatniego miejsca. Na pewno jednak nikt nie narzekał,  bowiem jasełka były pełne humoru, szybkiej i sprawnej zmiany scen, świetnej gry młodych aktorów - amatorów oraz wspaniale dobranych do treści poszczególnych odsłon widowiska scenografii i oświetlenia.