Gmina Mielec nagrodziła nauczycieli

Wśród wyróżnionych znalazło się czworo nauczycieli z Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej: Lucyna Przebieglec (nauczanie początkowe), Tomasz Włodarczyk (informatyk), Bogumiła Dziekan-Gąbka (wychowanie fizyczne) i dyrektor szkoły Małgorzata Jastrząb.

Wójt wyraził uznanie dla wysiłku wkładanego przez nauczycieli w realizację misji wychowawczej i dążenie do osiągania niezmiennie dobrych wyników przez naszą młodzież.

Spotkanie to, jak co roku, było okazją do wręczenia nagród wójta dla wyróżniających się w pracy wychowawczej, opiekuńczej i organizacyjnej w roku szkolnym 2021/2022 dyrektorów i nauczycieli placówek oświatowych z gminy Mielec.

W tym roku spośród nauczycieli wyróżnieni zostali: Monika Gąsior z Zespołu Szkół w Chorzelowie, Bernadeta Borzęcka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książnicach, Danuta Witek z Zespołu Szkół w Podleszanach, Ilona Kuśmierz-Krawiec z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rydzowie, Ewa Kawa z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzędzianowicach, Celina Szymańska z Zespołu Szkół w Trześni, Lucyna Przebieglec z Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej, Tomasz Włodarczyk z Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej, Bogumiła Dziekan-Gąbka z Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej.

Nagrodzeni dyrektorzy to: Renata Koba Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach, Halina Cygan Zespół Szkolno-Przedszkolny w Podleszanach, Małgorzata Jastrząb Zespół Szkół w Woli Mieleckiej.

https://www.facebook.com/wolamielecka/