BIEG 80-LECIA COP-u

Urząd Miejski w Mielcu zaprasza na Bieg 80-lecia Centralnego Okręgu Przemysłowego w Mielcu organizowany we współpracy ze Studiem Wizualnym Damian Gąsiewski.   Bieg pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby odbędzie się 15 października 2017 roku.

Zaplanowana trasa prowadzić będzie przez teren Lotniska Mielec oraz wokół lotniska - ulicami COP-u i Lotniskową. Niecodzienną gratką dla uczestników biegu jest fakt, że cześć trasy wyznaczono na pasie startowym mieleckiego lotniska.

Start do biegu przy ulicy Lotniskowej nastąpi o godz. 10:00, a zakończenie około godz. 10:45. Limit czasu na pokonanie trasy długości 5,4 km wynosi 45 minut.
Impreza ma charakter otwarty, ale w samym biegu mogą uczestniczyć jedynie osoby uprzednio zarejestrowane, które dokonają odpowiedniej opłaty i odbiorą pakiet startowy.  Prawo startu mają osoby, które skończyły18 lat oraz te, które do tego dnia  skończyły  16 lat, pod warunkiem okazania zgody na uczestnictwo w biegu podpisanej przez rodziców lub opiekunów prawnych.

Wszyscy zawodnicy, którzy dobiegną do mety w limicie czasu, otrzymają pamiątkowy medal, natomiast trzy pierwsze kobiety i trzech mężczyzn w kategorii OPEN otrzymają pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Zgłoszenia do biegu można dokonywać elektronicznie.
Zapisy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScTQlpCI24RoIpnIUutsjAX-pzb_u9_sg4XM1XkptaS9OUbfA/viewform

Zgłoszenia elektroniczne poprzez wypełnienie formularza lub do wyczerpania limitu miejsc wynoszącego 100 osób przyjmowane będą do środy 11 października 2017 r. O udziale w biegu decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz termin wniesienia opłaty startowej.

Wszystkich uczestników obowiązuje Regulamin Biegu. Wszelkie dodatkowe informacje będą zamieszczane na stronie wydarzenia na Facebooku.