V Festyn Parafialny - Wola Mielecka 28 czerwiec 2015

W niedzielę 28 czerwca 2015 roku na placu przy kaplicy Parafii p.w. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej już po raz piąty zgromadzili się parafianie i  wiele osób spoza parafii na V Festynie Parafialnym"Opatrzność świętą wychwalajmy".  Z roku na rok coraz głębiej wpisuje się on w kalendarz parafialny i cieszy większą popularnością.

 

Pogoda dopisała, uczestnikom dopisywały humory. Każdy od najmłodszego do najstarszego mógł wśród przygotowanych przez organizatorów atrakcji znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Nudzić się nikt nie miał prawa. Czego dowodziły radosne twarze uczestników.

Festyn ma zadanie integrowanie rodzin z naszej parafii.

 

Dziękujemy wszystkim tym parafianom, którzy przyczynili się do zorganizowania V Festynu parafialnego: Ks. Wojciechowi, Radzie parafialnej i ekonomicznej, klerykom z Dawidem Krawcem za koordynację wszystkich działań i zaproszenie zespołów.  Wspaniałej Młodzieży z Grupy Apostolskiej i starszym lektorom za zebranie i opisanie cegiełek oraz nagród konkursowych. Wielkie ukłony tak wielu wolontariuszom  spośród młodzieży jak i dorosłych którzy służyli pomocą na różnych stoiskach kulinarnych oraz przy rozdziale nagród - cegiełek. Dziękujemy wreszcie tak wielu darczyńcom, których nie sposób wymienić, którzy ofiarowali pieniądze, produkty żywnościowe,  nagrody cegiełki oraz tym, którzy te cegiełki nabyli. To dzięki wam kochani przeżyliśmy wspólnie po raz kolejny przepiękne chwile w naszej parafialnej wspólnocie oraz wsparliście dzieło budowy świątyni kwotą 15 150 zł. Bóg zapłać ! W intencji wszystkich darczyńców będzie odprawiona w przyszły poniedziałek Msza święta w czasie nabożeństwa fatimskiego.

 

V Festyn Parafialny "Opatrzność świętą wychwalajmy"

Dzień - 28.VI.2015 od godz. 15.00
Miejsce - Wola Mielecka - plac przy kaplicy
Kto zaproszony? - kto tylko ma ochotę na dobrą zabawę, muzykę i liczne atrakcje
Zabrać ze sobą - rodzinę, przyjaciół, znajomych i dobry humProgram:
godz. 15:00 Rozpoczęcie festynu, występ Grupy Wolaknej Koła Gospodyń Wiejskich z Woli Mieleckiej
godz. 15:30 Schola parafialna
godz. 16:00 Zabawy i konkursy
godz. 17:00 Występ Sary i Christmana
godz. 18:00 Koncert zespołu BETHESDA
godz. 19:30 Finał konkursu - rozdanie nagród
godz. 20:00 - 22:30 Zabawa taneczna - zespól FRE


Zaproszenie

22.06.2015

W niedzielę 28 czerwca 2015 roku zapraszamy wszystkich parafian i gości na V Festyn Parafialny "Opatrzność świętą wychwalajmy" , który rozpocznie się o godz. 15:00 na placu przy kaplicy Parafii p.w. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej.

Msza święta o godz. 15:30 odprawiona będzie w Starej kaplicy. Prosimy osoby uczęszczające o tej godzinie na Mszę św. aby uwzględniły tę jednorazową zmianę.

Podobne tematy:

- IV Festyn Parafilny "Opatrzność Świętą Wychwalajmy"
- Opatrzność Świętą Wychwalajmy -> Festyn Parafialny 2013