Grupa Apostolska w Warszawie

Dnia 21 sierpnia 2014 roku Grupa Apostolska z Parafii pw Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej na czele z księdzem Pawłem Herudzińskim udała się na wycieczkę do Warszawy, która była niejako podziękowaniem za trud ich pracy w ciągu roku.

Podczas wycieczki uczestnicy mieli okazję przejechać się metrem warszawskim oraz zobaczyć Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Uczestnicy wycieczki także zwiedzili Sejm gdzie poznali pomieszczenia oraz sposób w jakim przygotowywane są obrady. Następnie Grupa Apostolska zwiedziła Rynek Starego Miasta, przy okazji odwiedzając grób Nieznanego Żołnierza. Później młodzież zwiedziła Stadion Narodowy gdzie poznała trasę jaką przebywają piłkarze (tj. od wejścia do szatni, poprzez murawę boiska na którym grają kończąc na sali konferencyjnej). Oprócz trasy piłkarza uczestnicy wycieczki zasiedli również na trybunach zachwycając się widokiem.

 

Ostatnim punktem wyprawy młodzieży do Warszawy stały się Łazienki Królewskie gdzie każdy z uczestników miał okazję przejść się ścieżkami prowadzącymi poprzez park łazienkowski.


Specjalne podziękowanie należy się przede wszystkim księdzu Pawłowi za trud jaki włożył w zorganizowanie wyjazdu. Wyrazy wdzięczności i podziękowanie na ręce księdza Pawła składa Grupa Apostolska.

Andrzej Strzępka

PS. Ja ze swojej strony dziękuję Andrzejowi za wielkie wsparcie w organizacji tej wycieczki. Zapraszam też wszystkich do obejrzenia naszej galerii.

Ks. Paweł Herudziński


https://www.facebook.com/wolamielecka/