Archiwum 2013

Statystyka Parafii za rok 2013 (2)

Kochani wielu ludziom wydaję się, że większość spraw w ich życiu to tylko przypadek, taki traf. Ale kiedy wierzymy w Bożą Opatrzność i w to, że ona ogarnia absolutnie wszystko, wówczas przyjmujemy każde zdarzenie jako wiadomość Boga dla nas. I widzimy wówczas, że Bóg z góry wszystko dla nas przygotował.

Wizyta duszpasterska w parafii 2013-2014

Święta Bożego Narodzenia to Święta pełne miłości, braterstwa i radości.  Wśród chrześcijan wytwarzają one szczególną więź i poczucie wspólnoty przez przeżywanie prawdy o Wcieleniu Bożego Słowa i zstąpieniu Syna Bożego na ziemię. Klimat tych Świąt sprawia, że ludzie w tym okresie chcą być bliscy sobie, chcą ten czas przeżywać razem w rodzinie przy stole wigilijnym.

Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny nasza wspólnota parafialna gościła siostry ze Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa z siostrą Marciną referentką do spraw powołań na czele.

Szachowe Mistrzostwa Polski Ministrantów

Dwaj ministranci z naszej parafii Mateusz i Szymon Sypek uczestniczyli w Szachowych Mistrzostwach Polski Ministrantów, reprezentując parafię p.w. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej. Turniej odbył się 23.listopada 2013 roku w Starachowicach.

Andrzejkowa dyskoteka

W dniu 30 listopada 2013 roku W ZS w Woli Mieleckiej odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez parafię dla dzieci i młodzieży z grup formacyjnych. W dobrych nastrojach 55 uczestników przez kilka godzin bawiło się przy głośnej muzyce na sali i dobrym poczęstunku na stołach.

Wypominki Narodowe 2013

10 listopada 2013r. w naszej kaplicy odbyły się jak co roku Wypominki Narodowe. W ciągu niecałej godziny młodzież zrzeszona w Grupie Apostolskiej przy naszej parafii, zafundowała uczestnikom wspaniałe przeżycia patriotyczno-religijne.

https://www.facebook.com/wolamielecka/